Aktuálně

Nordic-Supercross 2020 je minulostí

Nordic-Supercross 2020 je minulostí

  27.3.2022 | Ivana Dobišová Tři roky plánovanou soutěž Nordic-Supercross se konečně podařilo uspořádat. Slunečná obloha, perfektní trať, vysoká účast odvážných sportovců z Čech i ze Saska a napínavé souboje, to je kráké zhodnocení. Právě zpracováváme velkou spoustu krásných fotografií a brzy je pověs&iacut ... číst celý článek »
Termín přihlášení závodníků se blíží!

Termín přihlášení závodníků se blíží!

  23.3.2022 | Ivana Dobišová Pozor, jen do čtvrteční páté hodiny (24.03./17:00 hodin) je možné přihlásit závodníky do soutěže Nordic-Supercross. Startujeme již tuto sobotu 26.března v 09:00 hodin. Jak na přihlášku? Jednoduše e-mail na info@supercross-klinovec.com.  ... číst celý článek »
Letošní NORDIC-SUPERCROSS on-line

Letošní NORDIC-SUPERCROSS on-line

  21.3.2022 | Ivana Dobišová Nemůžete být osobně u toho a přesto vás napínavé souboje soutěže NORDIC-SUPERCROSS zajímají? Chcete fandit svým favoritům z tepla domova? Jednoduché řešení, vše v přímém přenosu na www.snowgames.live.  Přenos startuje se startem prvního závodn&iac ... číst celý článek »
Běžky nebo kuželky?

Běžky nebo kuželky?

  17.3.2022 | Ivana Dobišová Nejdřív nasadit běžky, odstartovat běžecký, crossový závod Nordic-Supercross na Božím Daru, v sobotu 26.3.2022, pak porazit soupeře a když to všechno dobře dopadne, tak při vyhlášení výsledků na stupně vítězů. A to už jsou "kuželky" jako skleněné trofeje pro nejrychlejší 3 závodníky každ&e ... číst celý článek »
Formát letošní soutěže

Formát letošní soutěže

  14.3.2022 | Ivana Dobišová Stejně jako poslední, 9. ročník, který proběhl v roce 2019, se o měření kvalifikačních jízd postará zkušený tým saského partnerského klubu SSV Sayda. Vzhledem k tomu, že je to klub běžeckého lyžování a sutěže pořádají pravidelně, start kvalifikaních jízd bude distanční, takže ... číst celý článek »